ÖVRIGT / Diverse / Brasskydd 13658289
nr 1365 8289
Brasskydd
Rokokostil, 124x76cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:03:40
500 kr
600 kr